Парот за кој сите зборуваа конечно се појави во јавноста заедно: по разводот на десет годинишниот брак, Меган Фокс се појави на доделувањето на наградите со нов дечко

23 ноември, 2020
9415939

Меган Фокс (34) и Митраун Кели (30) за прв пат се појавија во јавноста како пар. На доделувањето на американските музички награди, актерката и раперот свртеа глава и им дадоа на медиумите нова можност да ја расчленат нивната љубовна врска што наводно уништила десетгодишен брак помеѓу Фокс и Брајан Остин Грин (47).

Иако досега написите за нивната љубовна врска беа сведени на папарацо фотографии или на оние од социјалните мрежи, Фокс и Кели изгледаа лежерни, вљубени и опуштени на синоќешното доделување на наградите. Првиот настап запечати сè што рекоа досега – неодамна, музичарот со малку ексцентричен изглед ја опиша својата прва средба со Меган како „судбоносна“ и ја прогласи својата љубов кон неа како „на прв поглед“.

Вистинското име Колсон Бејкер, Кели неодамна го привлече интересот на јавноста, најмногу поради неговата врска со Меган. Таа од бракот со Грин има три сина, 8-годишниот Ноа Шенон, 6-годишниот Боди Ренсом и 4-годишната Ривер Патување, а Кели е татко и на 12-годишната Кејси.

Меган Фокс поднесе барање за развод уште во 2015 година, многу пред да го запознае денешното момче. Но, се чинеше дека работите се смирија, Грин објави дека очекува уште едно дете. Последното распаѓање на холивудскиот пар беше донесено до 2020 година.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi