Педесет нијанси на непријатност: По една година, повторно погледнете го култното интервју на Дакота Џонсон и Елен Деџенерис (ВИДЕО)

6 декември, 2020
Screenshot_6

Помина една година од објавувањето на можеби едно од најкултните ток-шоуа снимени некогаш, во кое комичарката Елен Деџенерис беше домаќинка на актерката Дакота Џонсон. Елен е позната по тоа што нема влакна на јазикот, а на Дакота очигледно не ѝ пречат непријатни ситуации и е сосема во ред да има долги тишини во разговорот и слично.

Како и да е, никој не очекуваше колку ќе се смеат и колку ќе ги затворат очите додека тие две разговараат.

Сè започна со тоа што Деџенерис се пожали дека не е поканета на роденденската забава на младата актерка на која таа одговори дека не знае дека го очекувала тоа затоа што воопшто не сметаше дека ѝ е драга. Не е многу вообичаено некој да го каже тоа во холивудскиот свет каде секој постојано се лиже еден со друг.

Ниту Елен не дојде оваа година кога беше поканета и се извлече со изговарање очигледни лаги. Дакота тогаш рече дека е штета што не била затоа што нејзиниот омилен комичар Тиг Нотаро настапи на нејзината роденденска забава, што очигледно стави до знаење дека Елен не ѝ е омилена. Потоа стана и се оддалечи од непријатноста, а бидејќи водителката не ја спречи, таа сама се врати.

Се разбира, сето ова е придружено со смеа од публиката и самите себе, но непријатноста е реална. Кога самата Дакота призна дека го напуштила роденденот на Елен порано, се извлече со истите лаги кои Елен ѝ ги кажа и мораме да признаеме дека тоа беше прилично смешно.

Општо, има нешто невообичаено во нејзиното однесување што не е типично за младите sвезди, поради што луѓето многу ја сакаат и покрај тоа што повремено значи да ѝ ја свртиме главата дека не мора да бидеме сведоци на друга нејзина непријатна ситуација.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris