Пејачката ја ШОКИРАШЕ публиката со нејзиното СЕКСИ тело! Таа им се обрати на обожавателите! (ФОТО)

20 септември, 2020
ЏЕЈ ЛОООЖ

Џенифер лежеше на пешкир опкружена со бел песок и синила, и тоа го овековечи со фотографија што ја сподели со обожавателите

Латино дивата Џенифер Лопез уживаше на море и сонце ова лето, а со своите обожаватели сподели момент на плажа.

Лежеше на пешкир опкружена со бел песок и синила, која ја овековечи со фотографија што ја сподели со обожавателите.

– Се чувствувам златно. Да ги задржам последните моменти од летото – напиша таа во описот.

Иако Џеј Ло во преден план стави прекрасен поглед на морето, фановите пред се забележаа како пејачката и актерката изгледа одлично во бикини.

Џенифер може да се пофали со извајано тело и волшебни облини, кои што им паднаа во очи на нејзините следбеници, но и совршен бронзен тен.