Пејачката се опушти со ноќно пливање и ги покажа бујните облини

18 мај, 2020
kristina

Кристина Агилера објави серија фотографии на Инстаграм по ноќното пливање во нејзиниот базен, а познатата пејачка им покажа на фановите колку ужива во тоа.

Пејачката Кристина Агилера го зачини викендот со ноќното пливање во нејзиниот базен во Беверли Хилс во саботата навечер, а сето тоа го овековечи со фотографии што ги сподели со фановите.

39-годишната пејачка објави серија фотографии на Инстаграм и ги покажа сите нејзини облини во едноделен костим за капење.

“Очите ширум отворени, повторно сум жива. Сетилата ми се заострени. Ги мијам гревовите”, напиша Агилера во описот на фотографиите, осврнувајќи се на стиховите на нејзината песна “Liberation”, која ја издаде пред две години.

View this post on Instagram

Recharging moonlight swim 🌙💫

A post shared by Christina Aguilera (@xtina) on

За време на самоизолацијата, популарната пејачка ги забавува обожавателите со домашни видеа кои ги објавува на социјалните медиуми.