Плукајќи во неговата книга полна со пикантност, актерот конечно проговори и кажа што мисли за сè

11 јуни, 2020
фдсгфрегес

Деми Мур и Ештон Качер, истакнува таа, се разведоа поради неговата неверност а тој се оправда со тоа што рече дека неговата граница станала премногу тенка заради тројката што ја имале во нивната врска претходно.

Актерката Деми Мур (57) сметаше дека конечно го пронашла Ештон Качер (42) маж со кој ќе го помине остатокот од својот живот, но и третиот нејзин брак исто така се распадна.

Деми зборуваше за нејзината врска со Ештон и објасни што се случило меѓу нив во автобиографијата „Inside Out“ што излезе пред неколку месеци, пишува Mirror. Актерката започна врска со 15-години помладиот колега во 2003 година и тие се венчаа две години подоцна. Двојката се разведе во 2013 година, а Деми откри во книгата дека се чувствува привлечена кон актерот веднаш штом го запознала. Во тоа време имаше 40 години, додека Ештон имаше 25 години.

“Јас бев на 40-годишна возраст, имав богат живот и тој штотуку ја започнуваше својата кариера. Се чувствував како 15-годишно девојче со надеж дека некој ќе ја сака”, истакна таа.

Двојката очекуваше бебе две години подоцна, но во шестиот месец од бременоста, Деми имаше абортус, и тоа ја уништи. Тие, исто така, се обидоа со вештачко оплодување подоцна, но тоа беше неуспешно.

Сепак, Деми се справи со тагата што го изгуби детет. “Го изгубив видикот што беше пред мене, семејството што го имам. И мислам дека тежината на сето тоа падна на Ештон. Природна работа е некој да се повлече кога другата личност станува премногу затегната за него”, објасни актерката.

Целата ситуација ја натера Деми да се врати на алкохолот, откако беше трезна 20 години. После тоа, таа ја дозна шокантната вест дека Ештон не и бил верен . Кога се појавија тие информации, Мур го режираше филмот, но веднаш го повика сопругот да го праша дали е вистина.

„Тој веднаш призна и мислам дека реакцијата ми беше:„ Дали се шегуваш? “. Тоа беше тоа. Ми се чинеше во тоа време дека едвај можев да дишам“, напиша актерката. Исто така, откри дека не е во ред што воведоа трето лице во нивниот брак.

„Сакав да му покажам колку можам да бидам одлична и забавна“, истакна таа. Поради ова, Ештон кажа дека триото ги замаглило границите на верност. Качер, кој е оженет со актерката Мило Кунис и има две деца, конечно проговори за автобиографијата на неговата поранешна сопруга.


Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi