ПО 22 ГОДИНИ бракот на Синди Крафорд се распаѓа?!

30 ноември, 2020
Cindy-Crawford-s-obitelji

Дали се ближи крајот?

Супермоделот од 90-тите години, 54-годишната Синди Крафорд и сопругот Ранде Гербер, сопственик на фабрика за текила и дистрибутивен ланец, се во брак 22 години, но сега нивниот брачен брод опасно се лула на „брановите“ на можниот развод пишува Life&Style. Имено, двојката неодамна ја изложи на продажба својата семејна вила во Беверли Хилс, а извор близок до нив изјави дека тоа е знак на нивната напната врска и размислуваат да започнат да живеат одделно.

„Долго време целото нивно внимание беше насочено кон децата, 18-годишната Каи Гербер и 20-годишниот син Присли, но сега кога тие се возрасни, им станува сè појасно колку малку заедничко имаат. Дури и за време на lockdown-от, Ранде помина повеќе време со својот стар пријател Џорџ Клуни отколку со Синди“, открива изворот.

Тој рече дека Ранде веќе не ја поканува Синди со нив да се дружат, кои седат дома навечер и се прашува каде е, а тој се враќа само во раните утрински часови. Кулминација на драмата дошло кога требало да заминат на одмор во Мексико и таму да ја решат својата врска или да одлучат да го прекинат бракот. Наводно, тврди изворот, двајцата успеале да разговараат за тоа што ги мачи таму, па нивните пријатели се надеваат дека сепак ќе можат да ги надминат проблемите.

 Она што не ги поддржува овие тврдења е фактот дека Синди и адвокатката Амал, сопругата на Џорџ Клуни, сè уште се дружат често, а неодамна дури и излегоа на гласање заедно на претседателските избори. Затоа, не изгледа многу веројатно дека Ранде не ја поканува својата сопруга да се дружи со семејството Клуни и дека продажбата на куќата, според порталот „Gossip cop“, не е невообичаена за славните и не значи автоматски дека се разведуваат.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi