ПО НЕГОВОТО ИЗНЕВЕРУВАЊЕ со бакнеж потврдија дека се повторно заедно: „Среќни се“

26 октомври, 2020
profimedia-0300393145

Дадоа уште една шанса на љубовта

Љубовниот живот на ријалити sвездата и претприемачка Клои Кардашијан со години е придружуван од медиумско внимание. По неуспешниот брак со кошаркарот Ламар Одом, таа пронајде љубов со НБА играчот Тристан Томпсон. Двојката доби девојче по име Тру, која денес има две години.

Сè изгледаше идилично, сè додека не се случи прељуба придружена со камери, во која Тристан ја изневерува Клои со најдобрата пријателка на нејзината сестра Кајли. Иако рече дека никогаш нема да му прости, помирувањето падна – и сето тоа го потврди еден бакнеж, кој можете да го погледнете тука.

Потврда за нивното помирување се случи на 40-от роденден на Ким Кардашијан. Ова семејство исто така има добро позната „фото-кутија“ на секоја забава. Меѓу другите, Клои и Тристан позираа пред камерата, а бакнежот падна на неговиот образ, што не се случило многу долго. И покрај извори блиски до Клои, кои неодамна изјавија дека тие сè уште не му веруваат 100% на партнерот, сега пристигна информација дека тие се заедно и среќни.

Извор близок до парот открил за E!News дека се навистина среќни. „Клои е пресреќна што Тристан е со неа и што сè оди во вистинската насока. Многупати се извинуваше и ја уверуваше дека се сменил и дека никогаш повеќе нема да се врати на однесувањето за кое прекинале. Клои е свесна за својата промена и верува дека им претстои светла иднина“, рече инсајдерот.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort