По разводот со Бред, Џенифер се врати во живот поради врската со нејзиниот омилен актер

13 ноември, 2020
profimedia-0426659619

Нивниот однос ја спаси

На омилената холивудска актерка 51-годишна Џенифер Анистон ѝ се сруши животот во 2005 година кога нејзиниот тогашен сопруг, актерот Бред Пит, реши да се разведе од неа поради актерката Анџелина Џоли во која се вљуби. Но, во нејзините најтешки моменти на болка и разочарување по предавството на Бред, многу ѝ помогна една година помладиот актер Винс Вон, познат по улогите на разговорлив и смешен заводник, пишува People. Џенифер и тој започнаа да ја снимаат романтичната комедија „Break Up“ по нејзиниот развод за време на која тие станаа многу добри пријатели, но се покажа дека тие се и многу повеќе од тоа.

„Јас го нарекувам Винс како мој дефибрилатор. Буквално ме врати во живот после Бред. Мојот прв здив беше смеата! Тоа беше одлично. Го сакам. Беше пријатно и забавно и совршено за мене во тоа време. Ми требаше тоа со него “, призна Џенифер во интервју за Vogue во 2008 година.

Иако негираше дека има нешто повеќе од пријателство меѓу нив, Винс откри друга слика во едно интервју за Rolling Stone. На новинарско прашање дали има вистина во гласините за тоа дека Џенифер се заљубила во него додека се снимал филмот, Винс го расчистил грлото во знак, поминал прстот преку усните како да ги заклучува и се загледал во празно, забрзувајќи го трепнувањето на окото. како потврден одговор.

Гласините дека Рејчел од популарната серија „Пријатели“ ја третира тагата по разводот во прегратките на ѕвездата на хитот „Ловци на деверуши“, дополнително се разгореа од написите на магазинот „People“ дека двајцата биле многу блиски за време на забавата по снимањето и дека биле видени во Чикаго неколку месеци подоцна. додека „танцуваа заедно пред да се бакнат“. Но, и после тоа и двајцата негираа дека се во врска.

„Винс е мој пријател“, рече Џенифер во интервју за Elle кон крајот на 2005 година. „Го обожавам. Тој е вкусен и забавен. Ги има сите бои на виножитото. Но, не сакам да брзам за врска веднаш по раскинувањето и разводот. Ако нешто треба да се случи, тоа ќе се случи “, заклучи таа. Во друга прилика, некаде околу тоа време, во интервју за Vanity Fair, таа го потврди истиот став. „Едвај го познавам. Вечеравме со режисерот и членовите на филмската екипа. Треба само подобро да се запознаеме “, рече таа за Винс.

Дури и Винс по завршувањето на снимањето на филмот ‘Break Up’ веќе не можеше да негира дека има нешто повеќе меѓу него и Џени. Како гостин во емисијата на Дејвид Летерман, тој рече: „Нема да кажам дека таа и јас сме пар или не сме. Мислам дека таа е одлична, но не сакам да кажам дали сме пар.“  Потврда дека сè уште биле во врска, парот ја дал само кога решиле да соопштат дека раскинале, но дека и понатаму остануваат добри пријатели, што направија кон крајот на 2006 година, откако Џени го посети Винс во Лондон Актерката после тоа се омажи за поранешниот сопруг Џастин Теру, а Винс најде љубов со канадската агентка за недвижнини Кајла Вебер, со која се ожени пред десет години, и со која ја има деветгодишната ќерка Лохлин и седумгодишниот син Вернон.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi