По сите напади, девојката на Бред Пит испрати порака и им ги затна муцките! (ФОТО)

13 октомври, 2020
бред

Бред Пит е во врска со Никол Потуралски веќе неколку месеци, поради што нивните животи радикално се променија, особено за оваа убавица. Иако избегнуваше публицитет по ова прашање, сега дефинитивно мораше.

Бред наскоро очекува уште една тужба за старателство над децата. Многумина ја напаѓаа Никол со недели поради сè, па таа на социјалните мрежи зборуваше за нападите што ги доживеа во изминатата недела.

View this post on Instagram

La Familia 🤍 @replay #replay #replayjeans #roselabel

A post shared by Nico (@nico.potur) on

Здраво на сите, секогаш сум се прашувал зошто луѓето оставаат лоши коментари на некого на социјалните мрежи? Која е целта на тоа? Се обидувам да ја разберам суштината на ваквите коментари – изјави Никол на Инстаграм, коментирајќи го фактот дека многу се зборува за нејзината врска со Бред.

View this post on Instagram

Already missing summer and days by the lake ⛱

A post shared by Nico (@nico.potur) on

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum