По веридбата пристигнува првото бебе?

10 јули, 2020
hrtytr


Музичарката Лили Ален објави на јавноста кон крајот на минатата година дека е среќно заљубена во актерот од серијата ‘Stranger Things’, 45-годишниот Дејвид Харбор. Уште од кога престанаа да се кријат, парот честопати беше мета на медиумите, кои го следат секој негов потег. Набргу потоа започнаа гласините дека двојката е свршена, што сè уште не е потврдено, а сега се зборува за пристигнување на првото дете во ова мало семејство. Имено, според странските медиуми, Лили е подготвена за нивното прво и нејзино трето дете.


Бидејќи споменатите вести сè уште не се потврдени, фановите треба да чекаат на парот и нивната официјална изјава. И ако споменатите шпекулации остануваат само претпоставки, според сите извештаи, Лили и Дејвид уживаат во љубовта. Што ќе се случи и дали тој ќе го преземе следниот чекор на крајот останува на нив.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi