Погледнете ја забавената снимка на Роналдовата Георгина како прави сквотови

4 август, 2020
kristijano-ronaldo-georgina-rodrigez-830x0

Кристијано Роналдо и неговата девојка Георгина Родригез уживаат во одмор и краток одмор по крајот на сезоната во Серија А, а Португалецот за неколку дена ќе има дуел во Лигата на шампионите против Лион.

Георџина слободното време го користи за сончање и вежбање, па на своите следбеници на Instagram им покажа како изгледа кога си игра со ефекти додека прави сквотови.

Таа објави видео во забавено движење од нејзините сквотови, што ќе воодушеви многу од нејзините машки обожаватели, а можете да го погледнете во приложеното видео како и нејзините фотографии од јахтата што ги објавува деновиве:

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris