Погледнете како изгледа Јeлена Карлеуша без Photoshop

30 мај, 2020
444e219b-8c38-4e63-85d6-54556e3df677

Пеачката Јелена Карлеуша на својот Instagram профил секојдневно објавува фотографии но често пати е критикувана дека ги обработува истите во Photoshop пред да ги објави.

Обвинувањата се особено бројни кога станува збор за големината и обликот на нејзините атрибути. Денес таа пристигнала во едно студио каде гостувала во емисија, а фотографите успеале да сликнат неколку „оригинал“ фотографии.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi