Погледнете како изгледа студентската соба на најстариот син на Анџелина!

26 јули, 2020
jolie

Најстариот син на поранешните сопружници, 45-годишната Анџелина Џоли и 56-годишниот Бред Пит, 18-годишниот Маддокс, кој беше посвоен од актерката уште во 2002 година, отиде на колеџ во Јужна Кореја пред една година да студира биотехнологија на универзитетот Јонсеи во Сеул. Фотографиите од просторијата во која тој бил сместен, кои излегоа во јавноста, покажуваат дека тој се третира исто како и секој друг студент.

Angelina Jolie i sin Maddox

Имено, Radar Online ги покажа фотографиите од собата на Маддокс, на кои јасно се гледа дека синот на познатите актери има ист третман како и неговите врсници. Освен што е типична просторија за студенти, со основни парчиња мебел што ги дели со уште една личност, таа е доста помала од онаа на која тој се навикна во семејниот дом. Фотографиите од собата можете да ги погледнете овде.

Maddox

Патем, иако тој студираше во Јужна Кореја од минатата есен, 18-годишникот непланирано се вратил во Лос Анџелес со почетокот на пандемијата на корона вирус за да го помине тој период во безбедноста на семејниот дом што го дели со петте други сестри и неговата мајка Анџелина.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi