ПОЛОВИНА МИЛИОН ПАТИ ЗА ПОЛОВИНА ЧАС: Водителката ги покажа градите, задникот и ЦВРСТИТЕ стомачни! (ВИДЕО)

17 септември, 2020
perez

Презентерката на временска прогноза сподели снимка од тренингот со своите следбеници!

Аргентинската водителка Марија Сол Перез важи за една од најатрактивните жени во светот.

Кариерата на телевизија ја започна пред само три години – работеше како спортски новинар, а сега е презентер на временска прогноза.

Во меѓувреме, таа напорно тренира, а објавува снимки од своите тренинзи на Инстаграм.

Како последново, кое за половина час имаше половина милион прегледи!

https://www.instagram.com/reel/CFNDJr-H782/?utm_source=ig_embed