Поминала 4 часа со Бредли и потоа се појавија овие фотографии

28 мај, 2020
190106193207-26-golden-globes-2019-large-169

Моделот Ирина Шајек важи за една од најубавите жени на светот и една од најпосакуваните, па поради тоа многумина беа во шок кога се прошириа гласини дека нејзиниот сопруг Бредли Купер, со кој на имаат и ќерката Леа, ја изневерил со пеачката Лејди Гага за време на снимање на заеднички филм. Руската убавица минатата година се раздели од Купер и од неодамна е среќно вљубена, а се шушка дека тоа не е и единствената новост.

Ирина призна дека животот без Купер е за неа нешто ново иако на најновите фотографии таа се гледа дека поминува поприлично време со милионерот Вито Шнабел. Тие се неразделни и често се фатени како идат кон неговиот стан. Но новите фотографии откриваат нешто што никој не го знел.

Пред некој ден таа била фотографирана како го напушта домот на Купер каде што поминала 4 часа. Таа носела комбинација од широка Барбери кошула и краток шорц која се надоврзува на нејзината претходна комбинацијаи го поставува прашањето дали Ирина е трудна?

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi