По*но аферата и го загорчи животот! Сандра Африка во нов “филм”…

4 август, 2020
613625_sandra-afrika_ls

Една од најбараните домашни пејачки, честопати придружена со епитетот „најубавиот задник на естрадата“, Сандра Африка, вели дека има многу деловни обврски, а можеби и наскоро ќе се појави како актерка во домашна серија.

Иако, како што вели, таа нема дечко – Сандра сепак решила да зборува за својата поранешна љубов, па решила конечно да открие дали таа и нејзиното поранешно момче Владимир Волков се на експлицитните фотографии што се појавија во јавноста.

View this post on Instagram

800k 🤍

A post shared by Sandra Afrika (@sandraafrika) on

– Не ми е добро веќе од сето тоа, нашата врска беше бурна. Некои врски се помирни, ние двајца функциониравме на тој начин. Јас и тој не сме на фотографиите, момчето на таа слика нема тетоважа на таа рака каде што има е Волков. Бев со тоа момче четири години и знам дека тој никогаш не би го објавил такво нешто, сигурно. – вели Сандра.

Неодамна, Сандра објави жешки фотографии од еден од базените, во кои задникот е во преден план. На прашањето дали е точно дека самата смета дека има најубава позадина на естрадата, таа вели дека само се шегува со тоа.

View this post on Instagram

Moja 💋@look__book__87 👗👖👕🕶️👚

A post shared by Sandra Afrika (@sandraafrika) on

-Во секоја анкета кога ќе ме прашаат за „најзгодна девојка на естрадата“ или “најдобар задник“, таа титула јас ја носам, секогаш се шегувам на моја сметка- рече Сандра.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris