Поправен за Канје Вест! Оди на одмор заедно со Ким Кардашијан и децата…

5 август, 2020
Annotation 2020-08-04 211642

Канје Вест има за цел да ја придобие наклонетоста на неговата сопруга Ким Кардашијан на одмор, каде ќе се обиде да ги подобри односите.

Ѕвездата на се качи во приватен авион со своето четврто дете – синот Сент во Вајоминг во неделата, откако семејството одлучи да се тргне од градот.

Ова следеше по емотивните сцени минатата недела кога реалити ѕвездата Ким (39) полета од Лос Анџелес за да се соочи со Вест на неговиот ранч. Помирувањето дошло откако Вест (43) и се извинил на својата сопруга за неговиот дефект на Твитер, кога изјави дека две години копнеел за развод.

Ким била видена како кука за време на кратката средба со идниот претседателски кандидат, кој рече дека тој и неговата сопруга размислувале да одат на абортус кога ја очекувале нивната најстара ќерка Норт, која сега има седум години.

Пријателите велат дека парот е на годишен одмор за да ги „среди работите“.

И поранешниот очув на Ким, Кејтлин Џенер (70) инсистира на тоа дека Канје заслужува втора шанса.

„Тој беше најљубезното суштество, толку слатко и … толку добар пријател“.

Поддршката на Кејт дојде откако Канје ја повика својата Крис членка на „доминантната бела раса“ во долгата преписка на Твитер.

Откако Ким изјави дека распаѓањето на Канје е биполарна епизода, нејзиниот сопруг инсистираше на тоа дека солзите на предизборниот митинг во Јужна Каролина немаат никаква врска со неговото ментално здравје.

„Плачев на помислата како би било ако ја прекинеме бременоста кога го очекувавме нашето прво дете. Се грижам за светот што мисли дека не треба да плачеш заради оваа тема“, додаде тој.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris