Поради негативните коментари доживеала траума: Били Ајлиш објави видео во кое се соблекува и ги покажа нејзините облини

28 мај, 2020
bili

Младата американска пејачка Били Аjилиш реши да го објави целото видео, во кое се гледа како се соблекува, чиј дел беше прикажан на еден од нејзините концерти, што ја шокираше публиката.

Имено, Били додека била малолетна, доживеала голема непријатност кога се појавила нејзината фотографија во кратка маичка и се соочила со бројни негативни коментари, што подоцна и ’предизвикало траума.

После тоа, пејачката можевме да ја видиме само во премногу широки работи за да го скрие своето тело затоа што таа не сакаше некој да ја осуди за нејзиниот изглед.

Кога наполнила 18 години, Били одлучила дека ваквите коментари не треба да влијаат врз неа, па решила да сними видео во кое го соблекува градникот.

Како што се соблекува, таа зборува за нездравите коментари на нејзините придружници што ги имаа за нејзиното тело со текот на годините, а видеото стана вирално за кратко време.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi