Поради оваа девојка Леброн Џејмс е во опасност

8 мај, 2020
леброн 2

Леброн Џeјмс е еден од најдобрите кошаркари на денешницата, ѕвезда на ЛА Лејкерс и „неверен сопруг“.

Ова тврдење го изнесе на социјалните мрежи Ерза Халити, сопругата на ѕвездата на НФЛ, Ник Ванета, кога напиша дека „не ги сака играчите кои ги изневеруваат на своите сопруги“.

Таа дури го напиша и името на убавицата која ја „замени“ сопругата на Леброн, Савана Бринсон, а тоа е Софија Џамора.

Набргу по овој пост, Ерза го избриша постот и потоа го заклучи профилот.

Американските медиуми се обидоа да стапат во контакт со кошаркарот, но без успех.

До тогаш, останува да разгледуваме слики од наводната љубовница:

View this post on Instagram

🏀 @prettylittlething

A post shared by ✨fia✨ (@sofiajamora) on

View this post on Instagram

how to mob in greece 🤪

A post shared by ✨fia✨ (@sofiajamora) on

View this post on Instagram

i miss spontaneous weekends

A post shared by ✨fia✨ (@sofiajamora) on

https://www.instagram.com/p/B7wzjF8n7zV/?utm_source=ig_embed