Порака за одмазда од принцезата Дијана која открива сè!

11 јули, 2020
vxcvcxvc

После шокантното јавно признание на принцот Чарлс дека ја измамил принцезата Дијана и тајно одржувал врска со Камила Паркер Боулс, со нејзината облека, за која сè уште се зборува денес, му испратила силна порака, пишува Entertainment Times.

Иако во тоа време живеат одделно, принцезата Дајана и Чарлс Сепак беа во брак. Таа носеше кратко црно свилено здолниште, дизајнирано од грчката дизајнерка Кристина Стамболијан, која ја потенцира нејзината фигура, со посебен акцент на витките нозе во црни најлон чорапи и црни потпетици. Без многу коментар, од нејзиниот изглед, таа го извести Чарлс дека знае што се случува и дека е поубава и посилна од сите.


На летната забава на Серпентина галерија во палатата Кенсингтон во центарот на Лондон, таа првично требаше да се појави во елегантен фустан , но во последната минута, по јавното признание на Чарлс, таа се одлучи за, како што знаеме денес, „фустан“ за одмазда. Тој ден, не само што таа изгледаше како милион долари, туку и испрати толку силна и самоуверена порака што никој не почувствува жал за неа, а тоа е токму пораката која сакаше да ја постигне.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi