Поранешната мисица парадираше топлес пред друштвото на јахтата, но повторно се облече кога пристигна непозната машка екипа

2 ноември, 2020
Screenshot_9

Поранешната мисица Оливија Кулпо уживаше топлес на палубата на луксузна јахта со своето друштво.

Манекенката и поранешна мис универзум Оливија Кулпо (28) со денови се фали со секси фотографии од одморот, а фотографите ја фатија топлес на луксузна јахта во неделата.

Оливија уживаше во друштво на нејзината четири години помлада сестра Софија и пријателката, моделот Девон Виндзор (26) во мексиканскиот град Кабо Сан Лукас. Девојките целосно се опуштија на годишниот одмор и Кулпо реши да се ослободи од горниот дел од нејзините сини бикини за да добие подобар тен.

Но, кога пристигнаа нејзините мистериозни пријатели, Оливија брзо ги покри градите кои ги изложи на палубата на луксузна јахта. Нејзината сестра и пријателка сепак решија да останат цело време во своите секси, оскудни костими за капење во кои се фотографираа за Инстаграм.

Инаку, Оливија некогаш беше прогласена за најсексапилна и најубава жена на Светот, таа ги красеше насловните страници на бројни списанија и е една од најбараните модели во светот.

Американската убавица честопати споделуваше фотографии во последно време со своето момче, американскиот фудбалер Кристијан Мекафри (24), а минатиот месец се пофали со нивните секси слики од одмор.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi