12 јули, 2020

Алесандра Амброзио објави серија на фотографии снимени на Малдиви пред пандемијата на корона вирусот, на кои позира во бело бикини, најновиот модел на нејзиниот бренд GAL Floripa.

39 годишната убавица и понатака обожава да се фотографира во бикини и да одушевува со своето витко тело, на кое може да и завидат и многу помлади колешки.

Погледнете ја галеријата!

Остави коментар

Почетна // Sun Story // Поранешниот ангел и понатаму мами воздишки
Горе