Поранешниот сопруг Меган Фокс фатен со сопственичката на најпознатото видео за самозадоволување

18 јуни, 2020
fox

Старлетата Кортни Стокден, некогаш позната како сопруга на 35-годишини постартиот актер Даг Хачинсон и сопственичка на најпознатото видео за мастурбација, беше видена како руча со поранешниот сопруг на Меган Фокс, Брајан Остин Грин.

Откако Меган потврди на јавноста дека е во врска со уметникот познат како “Machine Gun Kelly”, Грин побрза да излезе со бујна силиконска русокоса.

https://www.instagram.com/p/CBWCd7eBANE/?utm_source=ig_embed

Кортни имала само 16 години кога се омажила за 51-годишниот Хачинсон, а нивниот бурен брак ги наполнил страниците на многу весници. По распадот на нејзиниот брак, таа се појави во неколку реални шоуа како што се, Терапијата за парови, Големиот Брат за Славни личности, Експериментот Мајка / Ќерка и Љубовни Состаноци за Славните. Да не заборавиме, таа го сними и гореспоменатото најпознато видео во кое мастурбира.

https://www.instagram.com/p/CAA-vRVBvne/?utm_source=ig_embed

Грин има 46 години, па очигледно е дека сега ја привлекуваат малку помлади мажи.

„Тие дојдоа по храната заедно. Брајан плати однапред. Тие не се однесуваа како да се заедно“, рече изворот.

https://www.instagram.com/p/CA1KcDmhwD0/?utm_source=ig_embed