Поранешниот сопруг на Џеј Ло ја изнесе нејзината ШОКАНТНА приватност!

21 септември, 2020
ЏЕЈЛООО

Марк Ентони, поранешниот сопруг на Џенифер Лопез, кој помина десет години во брак со латино пејачката, откри еден бизарен детал за пејачката.

Пејачот изјави дека Џенифер сака да ја прислушува својата послуга.

“За неа е многу забавно. Имавме камери за надзор во куќата, а таа понекогаш седеше пред екранот и слушаше за што зборуваат домаќините додека тие беа во кујната. Некогаш обожаваше да се прикрадува, па ги слушаше зад ѕидот. толку многу ја забавуваше, но мислам дека и денес го прави тоа “, изјави тој за американските медиуми.

Марк и Џенифер ја започнаа својата врска во 2003 година, а ја крунисаа со брак во 2004 година.