Поранешниот вереник се огласи за исчезнувањето на убавата актерка

10 јули, 2020
јнмјкл

Додека бројни колеги и пријатели на исчезнатата актерка Наи Ривера ги покануваат обожавателите да се молат за неа за да може полицијата да ја најде што е можно поскоро, реагираше и нејзиниот вереник Биг Шон. 32-годишниот рапер покажа поддршка со тоа што испрати десетици твитови и пораки на другите социјални мрежи каде што обожавателите пишуваат пораки за поддршка. Сите се надеваат дека Наја ќе се врати дома среќно, но полициските извештаи не му даваат надеж.

Биг Шон и Наја станаа пар во 2013 година, а на крајот на истата година ја најавија својата веридба. Тие се разидоа во април 2014 година, а причина за тоа беа обвинувањата дека раперот ја изневерувал актерката со Ариана Гранде. „Продолжете со потрага “, „Нејзиниот син има потреба од неа“, „Нашите мисли се со неа и нејзиното семејство“, „Се молиме да ја најдат што е можно поскоро“, се само некои од пораките за поддршка што ја напишале навивачите на Наи на социјалните медиуми . Наја Ривера (33) исчезна на езерото Пира, Калифорнија, каде отиде со својот четиригодишен син. Полицијата го пронашла момчето како ја чека на бродот и се плашат дека актерката се удавила.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris