Поранешните соработници откриваат шокантни тајни на славните луѓе: Наоми и Мадона имаат чудни барања, а никогаш не би помислиле што прават Лејди Гага и Мараја

24 октомври, 2020
2358943_profimedia0559019755-1_ls

Многу славни личности имаат необични тајни, за кои јавноста често никогаш не дознава, додека некои, поради поранешни соработници на ѕвездите, сепак го најдоа патот до јавноста.

Мараја Кери не ја мие косата со денови, додека Наоми Кембел има невообичаено барање по пристигнувањето во просториите каде што престојува.

Според Ребека Вајт, која работела со Наоми неколку години, манекенката побарала од вработените да ѝ обезбедат 25 миризливи свеќи пред да влезе во станот. Пет мора да стојат во бањата, 10 во дневната соба и 10 во спалната соба.

Мараја Кери наводно има голем недостаток, а тоа е што не ја мие косата неколку дена и користи лак во големи количини.

Во пресрет на концертот во Париз, Мадона побара да се заменат сите тушеви, мијалници и лавабоа во нејзината соблекувална.

Според нејзиниот поранешен асистент, пејачката има фобија од бактерии кои се создаваат во бањата.

Лејди Гага секој ден чита негативни коментари за себе и поминува многу време на својот лаптоп.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum