Поранешното момче на Деми Ловато дозна за сопственото раскинување од таблоидите!

28 септември, 2020
деми

Поранешното момче на Деми Ловато, Макс Ехрих, дозна за раскинување на сопствената врска од таблоидите.

Шест магазин минатата недела напиша дека љубовната врска на парот е на „разнишани нозе“, а извор близок на пејачката неколку часа подоцна потврди дека раскинале.

„Замислете да дознаете за распадот од таблоидите. Додека сте во средина да снимате филм за пасторот на христијанската црква чија цел е да им помага на луѓето “, напиша Ерих во објавите на социјалните мрежи.

Актерот не прецизираше од кој таблоид ја дознал оваа вест.

Извор потврдил за Page Six дека парот имал проблеми во врската. „Сè уште не е готово, но е на тој пат“, рече изворот.

Фановите шпекулираат дека романтичната врска е завршена откако чуварот и сестрата на пејачот престанаа да го следат Ехрих на Инстаграм.