Порно страницата му ја понуди работата на Снуп Дог, еве за што му нуди милион долари!

4 декември, 2020
снуп

Снуп привлече големо внимание со својот смешен коментар на боксерскиот натпревар помеѓу Мајк Тајсон и Рој Џонс јуниор, Снуп Дог доби деловна понуда што секако не ја очекуваше.

Порно-страницата ИмЛив му испрати отворено писмо во кое му нуди милион долари да коментира порно за слепи лица.

“Ние во ImLive веруваме во иновации и размислување надвор од кутијата. Да бидеме во можност да ве слушнеме како ја опишувате анатомијата на нашите прекрасни хостеси додека изведуваат шоу за возрасни, на корисниците со оштетен вид ќе им обезбедиме на едно од најзабавните искуства во нивниот живот”, се вели во писмото.

Потоа му понудија милион долари за неговиот настап и го поканија раперот да контактира со нив за да се договорат за идна соработка.

Снуп Дог сè уште не ја коментирал оваа понуда.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris