Порно sвездата ја нападна Меланија Трамп: „Ја продаде и п*****а и душата“

7 октомври, 2020
137b2e19-06a4-42ab-a4f6-2559339841f9

СТОРМИ ДАНИЕЛС, порно sвезда, која тврди дека имала афера со Трамп во 2006 година, ја нападна Меланија Трамп на Твитер и ја обвини дека ја „продала својата п***а“.

Сторми беше револтирана од снимките објавени од Меланија, нарекувајќи ја „порно-к*рва“.

“Хахаха! И покрај тоа што не ми платија за секс па со тоа технички не бев к*рва “, повеќе би сакала да бидам тоа отколку да бидам ти, било кога”, напиша Сторми на Твитер

” Ја продаде п*****а и душата. Само зборувај за мене. Btw, ми се допаѓаат твоите нови гради. Дали ќе објавиш (повеќе) голи фотографии?” продолжи таа.

Пресметката на Твитер се случи само еден ден откако поранешната пријателка и соработничка на Мелани, Стефани Винстон Волкоф објави снимки од Меланија направени без нејзино знаење. На снимката Меланија споменува фотографии за Вог кои ги направи Сторми.

„Гуглај, Ени Лејбовитс снимаше порно к*рва и тоа ќе го има во едно од изданијата, септември или октомври“, вели Меланија.

View this post on Instagram

About last night….

A post shared by stormydaniels (@thestormydaniels) on

„Како мислиш, снимала порно к*рва? Волкоф ја праша тогаш.

„Сторми“, одговара Меланија.

“Ќути. За што?” Волкоф продолжува.

“А, не прочита? За Вог, излезе вчера. Ќе биде во Вог”, одговара Меланија на снимката.

Сторми се прослави откако излезе во јавноста со приказната дека имала афера со Трамп во 2006 година, кога тој веќе беше во брак со Меланија. Во мај 2018 година, Трамп официјално откри дека му дал пари на неговиот адвокат кој ѝ платил на порно актерката да молчи за аферата.