Послатко е кога те гледаат комшиите: На лулашка разменуваа врели бакнежи и прегратки

27 април, 2020
kamila

Американскиот пејач Шон Мендес и неговата колешка Камила Кабело, со која е во среќна врска, уште еднаш му покажаа на светот колку се сакаат и како го поминуваат ова време во изолација, поради што се принудени ги да останат дома во Мајами.

Двојката беше фатена во сопствениот двор додека разменуваа нежности и се забавуваа со многу малку облека на себе. 23-годишната Камила носеше црн мини фустан под кој не носеше градник, а 21-годишниот Шон гордо го истакна своето голо торзо.

На многумина омилениот љубовно-музички пар, овој месец воодушевија со благородниот потег, кога ги изненадија малите пациенти во детската болница во Вашингтон, каде им приредија мини-концерт и дружење преку Интернет, и беа дел од одличниот концерт на One World организиран од Лејди Гага.

Двојката е во врска скоро една година, а нивните заеднички фотографии ни покажуваат дека љубовта меѓу двајцата е непроменета.