После девет години врска застануваат пред олтарот?

19 август, 2020
Annotation 2020-08-19 115000

Ова го чекаа многумина

Американската актерска двојка, 46-годишната Ева Мендес и седум години помладиот Рајан Гослинг се заедно уште од 2011 година, а во врската добија и две девојчиња, пет годишната Есмералда и четири годишната Аманда Ли. Во овие девет години, во јавноста многу пати се прашуваше дали оваа двојка некогаш ќе стапи во брак. Според американските медиуми, Ева и Рајан наскоро треба да застанат пред олтарот.

Магазинот ‘OK!’ тврди дека парот им раскажува на блиските пријатели дека наскоро се венчаат. Како што открива анонимен извор, сè треба да се случи на крајот на летото. Фактот дека никој не знае ништо за ова не е ништо ново, со оглед на тоа што нивниот однос од самиот почеток беше обвиткан во „завеса на тајност“.

За разлика од многу други нејзини колеги, Ева не објавува фотографии од своите ќерки на својот Инстаграм профил, ниту оние во кои таа позира со сопругот. Отсекогаш имав јасни граници кога станува збор за мојот човек и моите деца. Ќе зборувам за нив, се разбира, по должината на границите, но нема да објавам фотографии од нашето секојдневие “, објасни Ева.

Eva Mendes

Патем, ова не се првите претпоставки за нивната свадба. Имено, во 2016 година американските медиуми пишуваа за нивната наводна тајна венчавка. Со оглед на тоа што двојката никогаш не зборуваше за тоа, се чини дека судбоносното – да, тие сè уште не го изговориле.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris