После фудбалерот- пејач- познатата убавица го излуде заколнатиот самец!

12 мај, 2020
pejac

Џејсон Деруло важи за еден од најпознатите светски музичари, а до неодамна и самец. Последна негова позната врска била онаа од 2016 година со убавата Дафне Џој.

Но, неговото срце сега го освои заводничката и инфлуенсерка Џена Фрумс, која му била девојка и на фудбалерот на Манчестер Јунајтед, Џеси Лингард.

Џена и Џејсон се заедно во изолација во Лос Анџелес. Тие не зборуваат јавно за нивната врска, но на социјалните мрежи објавиле видео на кое вежбаат заедно.