После измамата, лажната милијардерка е повторно заљубена

13 јуни, 2020
kajli 0

Иако неодамна се најде среде скандал околу неверството на нејзиниот сопруг и лажирање на нејзиното богатство и затајување данок, излегувањето на состанок на 22-годишната Кајли Џенер не можеше ништо да го уништи. Покрај тоа, напишано е дека заради целата ситуација со „Форбс“ и лажниот статус на милијардер, се расправала со нејзината мајка Крис Џенер. Сепак, изгледа дека заборавила на сè и се препуштила на ноќта во друштво на еден мистериозен маж.

Дуото беше снимено пред ноќниот клуб „Bootsy Bellows“, кој беше затворен до пред нивното пристигнување, но само заради нив ги отвори вратите. Секој изглед на Кајли во јавноста привлекува внимание, па ова не беше исклучок, за кого реши да носи тесни црни пантолони и кратка кожна јакна, па така, нејзината задница дојде до израз. Откако се забавуваа, ѕвездата на реалното шоу и мистериозниот човек го напуштија ноќниот клуб заедно и се возеа во непознат правец. Таа цела вечер не ја симна насмевката од лицето и во еден момент парот се приближи држејќи се едни со други ‘под рака’.

Патем, ова е многу ретка појава – дека Кајли може да се види во друштво на друг маж. Уште откако ја роди ќерката Сторми пред нешто повеќе од една година и ги прекина врските со нејзиниот татко, раперот Травис Скот, Кајли се појави во јавноста само во круг на пријатели, а ова најново појавување навистина ги возбуди обожавателите.

View this post on Instagram

my forever

A post shared by Kylie 🤍 (@kyliejenner) on