После позирањето во танга гаќички, таа го покажа својот совршен стомак носејќи необичен топ!

26 јули, 2020
bela

Бела Хадид неодамна позираше топлес, облечена во едвај видливи танга гаќички, и токму поради ваквите фотографии таа има 31,8 милиони следбеници на Инстаграм.

Еден од најбараните модели во светот, Бела Хадид (23) привлекува внимание со своите голи фотографии на Инстаграм, но и со нејзиниот необичен стил на облекување.

Бела прошета низ Њујорк во петокот во необичен топ во долги ракави. Манекенката го покажа својот совршено рамен стомак во нејзината модна комбинација, а на себе носеше очила за сонце и заштитна маска за лице, така што едвај беше препознатлива.

Патем, Бела често е критикувана дека има прекумерна тежина, затоа што тежи 55 килограми на нејзините 175 сантиметри во висина. Таа имаше одговорено на овие провокации.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi