После тортура, скандалозни врски и несреќа во љубовта оваа милијардерка конечно ужива во „нормална врска“

15 декември, 2020
ПАРИС

Американската медиумска личност Парис Хилтон (39) и нејзиното момче Картер Реум (39) неодамна ја украсија елката, а сега богатата наследничка објави низа фотографии кои покажуваат колку се вљубени еден во друг.

Имено, парот кој неодамна ја прослави првата годишнина од нивната врска објави фотографии на кои тие се бакнуваат покрај украсената новогодишна елка.

По тој повод, Парис носеше краток црн фустан со бели точки, црни хулахопки и лакирана облека за во салон, додека нејзиното момче имаше црна кошула и панталони со бели патики.

Таа направи компилација од овие фотографии и ги спои во видео во кое во позадината се слуша познатата божиќна песна на Мараја Кери „All I Want For Christmas Is You“.

Мојата божиќна желба се оствари. Јас го славам мојот омилен празник со мојата омилена личност во светот – напиша Парис во описот на видеото, кое собра над 1,4 милиони прегледи.