Потврди дека се разведува од холивудската убавица по 10 години брак!

7 јуни, 2020
дфдфдфдгд

Актерот Брајан Остин Грин неодамна се разведе од сопругата Меган Фокс, а фотографите го фатија како шеташе соло во Малибу. Sвездата од „Беверли Хилс 90210“ го покри лицето со заштитна маска додека нарачуваше кафе и случајно ги игнорираше фотографите кои следуваа по неговите стапки.

Грин не се појави во јавноста од средината на мај оваа година, кога во објавата откри дека тој и Меган се разведуваат. Тој призна дека тие живеат одвоено од декември минатата година, но сè уште се во контакт заради децата. Тој, исто така, се пожали колку бил шокиран и вознемирен кога Меган му рекла дека се чувствува подобро откако не биле заедно, но заклучи дека не го сторила тоа намерно. Двојката се венча во 2010 година и тие имаа три сина. Уште откако се ширеа гласини дека таа веќе не живее со својот сопруг, сè повеќе се пишува за односот на Меган со музичарот Машин Ган Кели. Актерката е исто така ѕвезда на најновиот спот за „Крвавиот валентин“, кој го објави Машин Ган Кели пред неколку дена.