Повеќе од 30 години не сакаше да има деца или да се ожени, а сега ги изненади сите и конечно призна ЗОШТО

18 ноември, 2020
Screenshot_1

Џорџ Клуни откри досега непознати детали од неговиот приватен живот, од бракот со сопругата Амал и животот со нивните близнаци.

Холивудскиот актер Џорџ Клуни со години го носи ласкавиот прекар на најпосакуваниот ерген, но тоа еден ден го смени успешната адвокатка Амал Клуни, која го однесе пред олтарот и со која води среќен и исполнет семеен живот што не можеше да се замисли порано.

59-годишниот актер го призна ова во интервју за магазинот GQ, кој го прогласи за маж на годината и откри детали од неговиот приватен живот, што е реткост. Тој рече дека бил уверен дека никогаш нема да сака да се ожени или да има деца се додека не ја запозна 42-годишната Амал, со која е во брак од 2014 година и со која ги има 3-годишните близнаци Ела и Алекса.

36 години живеев како момче кое кога некое дете ќе заплаче, ќе мисли „ме за***а ли некој“. А сега јас сум човек што има деца, разбирате? Велев дека никогаш нема да се оженам, да имам деца, да имам одлични пријатели и работа, дека мојот живот е исполнет и дека добро ми оди, но не знаев колку сум нецелосен додека не ја запознав Амал. Потоа сè се смени. И сфатив колку празнина имав околу себе, никогаш не сум бил во позиција да “нечиј живот ми е бесконечно поважен од мојот. И тогаш сè застанува поради две лица кои се мали и треба да се хранат”, призна Џорџ.

Во интервјуто тој се осврна и на неговата актерска кариера, во која нижеше успех по успех, иако порано критичарите беа неповолни за него.

“Единствениот начин да разговарате со некого за работите е да се вклучите во тоа. Кога, да речеме, некој ќе каже „ Batman & Robin” е ужасен филм, велам дека јас бев ужасен во него. Затоа што навистина сум”, објасни тој.

Со текот на годините, тој работи сè повеќе зад камерата, бидејќи не сака неговите сопствени години да му судат на неговото заминување од филмската индустрија што толку многу ја обожува.

“Ја сакам оваа работа. Но, во исто време, на 60 години, не сакам да се грижам што мисли за мене директор на кастинг, млад продуцент или директор на студио. Сакам да се вклучам, а режијата е како сликарство. Пишувањето е како пишување, и овде се сите бои “, заклучи Џорџ, од кого очигледно можеме да очекуваме многу повеќе.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi