Позира во бикини кои едвај и ги покриваат облините

31 јули, 2020
дсдсдсдсд


Британската пејачка Рита Ора се погрижи да помине незаборавен летен одмор по карантин поради коронавирусот и да не размислува за враќање во Велика Британија, па затоа ја избра Ибица како идеална дестинација.

Ова е прв одмор на 29-годишната Рита по карантинот и забраната за патувања, и покажа колку добро ги поздрави своите следбеници на својот Инстаграм профил. Таа патува околу брегот на Медитеранот на луксузна јахта и ужива во морето и сонцето, но се пожали дека можеби претерала во најжешкото време.

View this post on Instagram

When she think she cute but her nose is burnt 🥵

A post shared by RITA ORA (@ritaora) on


„Кога мисли дека е слатка, но носот и изгорел“, напиша Рита покрај фотографиите на кои е облечена во минијатурно бикини, а горниот дел едвај ги покрива градите.


„Таа е најслатка“, „Прекрасна си“, „Јас секогаш горам, ништо ново“, „Најчувствително и најубаво“, „Искористила време за сончање“, „Твојата насмевка е скапоцена“, „Секси кралица“, „Изгледаш како сирена “,„ Уживај и се грижи се за себе “,рекоа нејзините фанови во коментари. Британските медиуми неодамна објавија за нејзината нова љубовна врска со 39-годишната режисерка со која се фотографираше на враќање од една ноќ надвор во Лондон.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi