Познатата раперка призна дека го вовлекува стомакот додека се фотографирала, па ја покажала вистинска фигура

28 мај, 2020
cardi b

Познатата раперка Карди Б се пошегува на својот Инстаграм профил дека мора да го вовлекува стомакот додека се фотографира затоа што се здебелила ѕа време на карантин, а потоа во видео покажа како изгледа навистина нејзиното тело.

„Вовлекување во реалниот живот“, напиша таа покрај видеото.

View this post on Instagram

Suck it in life .

A post shared by Cardi B (@iamcardib) on

Само неколку часа порано, таа објави фотографија на која позира во бикини покрај базенот.

View this post on Instagram

I suck the shit out my stomach for this

A post shared by Cardi B (@iamcardib) on

Исто така, таа беше снимена додека е на депилација, а вресоците што ги испушта во тоа време, некои следбеници ги опишаа , се како оние што една жена ги испушта за време на породувањето.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi