Познатиот холивудски пар пред РАЗВОД?

9 ноември, 2020
2222222222222222

Што се случува зад затворените врати?

Американската актерска двојка, 33-годишната Блејк Лајвли и 44-годишниот Рајан Рејнолдс, се сметаат за еден од најстабилните бракови во Холивуд, и покрај тоа што се популарни во јавноста, нивниот приватен живот се обидуваат да го држат што подалеку од медиумите, особено оној поврзан со трите ќерки, петгодишна Џејмс, тригодишната Инез и наскоро едногодишната ќерка чие име сè уште не е официјално откриено.

И иако се чини дека уживаат во семејната идила, неодамна излегоа информации во јавноста дека нивниот брак е сè друго освен совршен, а една од главните причини за тоа е фактот дека 33-годишничката се откажала од својата успешна кариера поради мајчинството.


Имено, според неименуван близок извор до парот, Блејк и Рајан се среќаваат со големи проблеми во бракот, наводно поради тоа што актерката повеќе не може да го толерира фактот дека додека таа седи дома и се грижи за децата, нејзиниот сопруг работи на големи проекти и постојано е отсутен. ‘Ситуацијата стана прилично неподнослива меѓу нив двајца. Кавгите беа се почести ’, ​​изјави истиот неименуван извор, истакнувајќи дека Блејк, поради воспитувањето на децата, целосно ја запоставила сопствената кариера.

Меѓутоа, актерот, како што објасни изворот, ја сфатил својата грешка и и ветил на неговата сопруга дека таа и неговите ќерки ќе бидат на прво место. „Не беше лесно, но и двајцата кажаа дека ќе работат на нивната врска и ќе го стават семејството на прво место“ , рече изворот. Патем, и покрај различните ‘гласини’ за разводот, според нивните објави на социјалните мрежи, Блејк и Рајан сепак оставаат впечаток на изразито хармоничен пар кој ужива во секој момент заедно.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi