Познатите добиле видео повик од семејството Кардашијан, загрижени од глетката што ја виделе!

4 декември, 2020
кае

Сестрите Кардашијан-Џенер и нивната мајка Крис решија да ги зезнат своите славни пријатели, соработници, па дури и момчиња, а видеото го објавија на социјалните мрежи.

Ким, Кортни, Клои, Кендал, Кајли и Крис се редеа едни покрај други и со сериозни изрази на лицето и се јавуваа на познати луѓе како Џастин Бибер и неговата сопруга Хејли, потоа Тристан Томпсон, Тревис Скот и многу други познати лица.

Погледнете како изгледаше!