Познатите сестри ги збудалеа мажите со своите нови фотографии

22 мај, 2020
kajli-dzhener-e-najvlijatelnata-lichnost-vo-svetot-329734

Американската реалити ѕвезда Ким Кардашијан (39) и нејзината помлада сестра и најмлада милијардерка на светот Кајли Џенер (22) ги одушевија фановите со нивните најнови секси фотографии на социјалните мрежи.

Најпознатата сестра од кланот Кардашијан – Џенер Ким позирала во боди и штикли при рекламирањето на нејзината нова колекција на долна облека „Skims“.

Ќерката на Крис Џенер за оваа фотосесија искористила една од собите во нејзината луксузна вила на Хиден Хилс во Калифорнија каде живее заедно со својот сопруг, раперот Кание Вест (42) и нивните 4 деца: Норт, Сејнт, Чикаго и Псалм.

Од друга страна пак нејзината сестра се сликала во бело боди со долги ракави, цели кошни чизми и лускузна Хермес ташна, а во преден план се разбира се нејзините облини.

Периодов кога не се сликаат сестрите донираат средства за борба против пандемијата на корона вирусот, Ким произведува брендирани маски за лице, а Калји средства за дезинфекција со кои ги знабдуваат болниците во јужна Калифорнија.