Предбрачниот договор е веќе потпишан: Бруклин Бекам и Никола Пелц не оставаат ништо на случајноста!

9 декември, 2020
договор

За да се заштити семејното богатство, кое се проценува на околу 1,1 милијарда американски долари, Бруклин Бекам и неговата свршеница Никола Пелц веќе потпишаа предбрачен договор, иако венчавката, поради сегашната пандемија на корона вирус, нема да има.


Иако, поради сегашната здравствена состојба што го снајде светот, тие го одложија датумот на нивната двојна венчавка од септември 2021 година за 2022 година, 21-годишниот Бруклин Бекам и неговата свршеница Никола Пелц не престанаа да планираат сè за денот.

Како што откриле извори блиски до парот, свршениците веќе потпишале предбрачен договор, сето тоа за да се заштити богатството на нивните семејства, откако тие самите станат сопружници. Така, се дознава дека во договорот стои дека ако се разведат по свадбата, ќе го напуштат бракот само со работите што ги склучиле, а тоа вклучува приход и недвижен имот.

И додека богатството на родителите на Бруклин, поранешната пејачка, сега дизајнерка Викторија Бекам и поранешниот фудбалер Дејвид Бекам, се проценува на околу 335 милиони фунти, тоа на родителите на убавата Никол Пелц е околу 1,1 милијарда фунти.

Како што откри извор, предбрачните договори се вообичаени во Америка.

Одлуката на Бруклин и Никол да го потпишат договорот беше заедничка. Тој зад себе има искуства со девојки кои биле со него само затоа што е Бекам и има пари, па не е изненадување што неговите родители се воодушевени што ја пронајдоа Никола, која го сака за тоа што е. Не и требаат неговите пари ‘, рече изворот и додаде:

„Ништо не е комплицирано – во случај на развод, обете страни ќе излезат од бракот со она што го„ внеле “во него.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi