Прељубниците повторно фатени на дело, овој пат на аеродромот: Лили и Доминик по романтичниот одмор не ги тргнаа рацете еден од друг!

24 октомври, 2020
прељубници наслов

Бројни светски медиуми пишуваат за романтичното патување на актерите Лили Џејмс (31) и Доминик Вест (50) во последните денови. Наместо да гостува во емисии и да го промовира нејзиниот нов филм „Ребека“, римејк на Нетфликс на култниот класик Хичкок, Џејмс ги откажа и гостување во емисијата „Денес шоу“ на NBC, и се упати кон Рим со оженетиот Вест и сега се фатени во романтична прегратка на аеродромот.

Нивното дружење во најромантичниот град во светот се претвори во скандал од светски размери. Откако папараците ги фатија како разменуваат нежности на секој чекор во Рим, тие започнаа да пишуваат за прељубата на актерот познат по улогата во серијата „The Wire“.

Она што најмногу ја шокираше публиката беше фактот дека неговата сопруга Кетрин ФицГералд (49) дозна за прељубата – од медиумите.

Откако фотографиите на прегратките на Џејмс и Вест го обиколија светот, актерката го откажа, според последните неофицијални информации, гостувањето во „Вечерното шоу“ на Џими Фалон.

Лили и Доминик, кои играат заедно во адаптацијата на романот на Ненси Митфорд „Извршување на љубовта“ за Би-Би-Си, уживаа во дводневен одмор заедно во Италија каде делеа еден апартман, возеа електричен скутер низ Рим, а потоа се бакнуваа на ручекот . За време на неговиот одмор со неговата колешка, тој не носел венчален прстен, а неколку дена подоцна, во договор со сопругата, даде изјава дека нивниот брак е „силен“.

Најновите фотографии на аеродромот покажуваат „пар“ кои со маски се пробиваат низ терминалот во Рим за да го стигнат летот назад за Лондон. Забележани се како се „бакнуваат и галат“, тврдат сведоците за „Дејли меил“.

– Изгледаа како пар што штотуку го започнаа „валканиот“ викенд и не ги тргнаа рацете еден од друг. Тие се бакнуваа дури и со јазик, на вратот, насекаде, изјави изворот за британските медиуми.

И на една од фотографиите од аеродромот, Лили беше фатена како одмара во прегратката на Доминик, пред да се качи на летот.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum