ПРЕТЕРАНО: Заради оваа мала грешка, Џенифер Лопез го отпуштила половина од својот тим!

7 јуни, 2020
imageedit_175_9708573169

Многу светски ѕвезди ги бие глас дека се каприци, а тоа што го кажува менаџерката на Џенифер Лопез, Мелани Блејк, предизвика силни реакции во јавноста.

Наводно, Мелани работела со пеачката на емисијата „Top of the Pops“, и според нејзиното сопствено признание, многу ја разочарало однесувањето на Лопез спрема нејзините соработници.

  • „Пред нејзиниот настап на „Top of the Pops“ нејзината екипа ни кажа дека не смееме ни случајно да воспоставиме контакт со очи со Џеј Ло додека не заврши настапот, но јас не можев да се воздржам да не ја гледам додека правеше проба“ – ја почна приказната Блејк.
  • „Ѝ пријдов и ѝ реков дека иако ни рекоа дека не смееме да ја гледаме, почувствував потреба да ѝ кажам колку е прекрасна. Таа сосема подиве. Следно што знам половина од нејзиниот тим моментално доби отказ“ – додава згрозено менаџерката.

Освен тоа, Мелани открива дека Мараја Кери бара сите да ѝ аплаудираат веднаш штом ќе излезе на сцена, дека Бијонсе на почетокот била „фина и драга“, но со текот на кариерата станала вообразена и почнала да се однесува како да „поседува сѐ околу неа“, додека Роби Вилијамс ја уценувал со отказ бидејќи му рекла да не шутира со топка бекстејџ.