Презгодната девојка на фудбалерот за чии фотографии горат медиумите! (ФОТО)

22 мај, 2020
девојка

Агустина Гандолфо се занимава со манекенство и е девојка на фудбалерот Лаутар Мартинез.

Честопати објавува видеа на социјалните мрежи каде вежба и покажува како ја одржува линијата и со тоа мотивира многумина.

За нејзините фотографии од карантинот пишуваат сите странски медиуми, а оваа убавица има околу 616 илјади следбеници на нејзиниот Инстаграм профил.

Па еве, погледнете ги фотографиите за кои се зборува!