ПРИЈАТЕЛИТЕ се загрижени за неа! „Убавата жена“ изгледа многу слабо и тажно!

11 декември, 2020
џули

Фотографиите на „убавата жена“ како шета покрај плажа на Хаваи предизвикаа загриженост кај нејзините пријатели.

Имено, долго време се шпекулираше дека бракот на 52-годишната Џулија Робертс и 51-годишниот снимател Даниел Модера е при крај.

Извор кажа дека пријателите на актерката се загрижени за неа затоа што изгледа „многу слаба и тажна“.

julia roberts

Еден извор т дури рекол дека Џулија Робертс претпочита снег и не сака да оди на плажа, па тој ја толкувал нејзината согласност за одмор на Хаваи со сопругот Дени како нејзин обид да го поправи бракот.

Но, судејќи според фотографиите, изгледа дека Џулија таму не се забавувала многу.

Одеше покрај плажата сама со загрижено лице, гледајќи во мобилниот телефон. Експертите велат дека ова е знак на несвесна борба со стресот и токму тоа го правеше Џулија поголемиот дел од времето додека одеше боса на песочна плажа на Хаваи.

julia roberts

Светот зуе веќе една година дали се распаѓа нејзиниот долгогодишен брак со снимателот Даниел Модера, а протекуваат вистински информации за тоа.

Неименуван извор минатата година тој рече дека нивната врска се подобрила кога започнале да одат на советување за брак.