Принцот Хари и Меган Маркл завршија во полиција: “Не сакаме посебен третман”

29 мај, 2020
top

Тие со својот син Арчи живеат во луксузна вила во Малибу, далеку од кралскиот двор, а изгледа дека ситуацијата којашто им се случи, прилично ги загрижи.

Станува збор за дронови, кои летаат над нивната куќа и предизвикуваат страв и паника за семејството. Меган и Хари велат дека во последниот месец ги забележале најмалку 5 пати, па решиле да се обратат во полиција. Иако, со дроновите најверојатно управуваат папараци, не е исклучена можноста, зад целата работа, да се крие и некоја  терористичка група.

  • “Често ги гледаат дроновите и претпоставуваат дека со нив управуваат фотографи, но не се сигурни. Меган доби многу закани откако стапи во брак со Хари, па токму заради тоа е видно исплашена. Луѓето забораваат дека и тие се семејство како и секое другo и дека не очекуваат никаков посебен третман, само сакаат да се чуствуваат сигурно.” – изјави пријател близок на кралското семејство.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi