Принцот Вилијам и го даде ова ветување на Кејт пред да се венчаат!

18 декември, 2020
download


Кејт Мидлтон и принцот Вилијам на почетокот на нивниот брак беа наречени „најрепрезентативната кралска двојка во светот“ и тие успеаја да ја одржат во живот таа титула до денес, една деценија откако се во брак. Односот меѓу парот отсекогаш бил одличен пример за тоа како сопружниците треба да работат заедно, наместо да се замеруваат едни со други и да работат едни против други и покрај сè.

Иако некогаш околностите меѓу двајцата не беа најидеални, тие поминаа низ сето тоа и станаа уште поблиски. Очигледно е дека бракот помеѓу војводата и војвотката од Кембриџ се чини многу хармоничен, а тоа се должи и на многуте изненадувачки и шармантни дела што принцот Вилијам и ги покажа на Кејт. Така, „Сан“ открива дека пред Вилијам да падне на едното колено и да ја побара Кејт Мидлтон за жена, тој и дал изненадувачко ветување на својата идна сопруга.

Кралската експертка Кејт Никол тврди дека принцот Вилијам и ветил на Кејт Мидлтон дека нејзиното семејство нема да биде занемарено кога Кејт ќе стане член на британското кралско семејство. „Кога Вилијам ја замоли Кејт да се ожени со него, тој јасно и стави до знаење дека нема да мора да го остава семејството кога ќе влезе во британското кралско семејство, што нормално се очекува од вас откако ќе се омажите за принц. Тој и вети дека секогаш ќе остане дел од неговото семејство и тоа го стори “, објасни Никол.


Вилијам го одржа ветувањето и оваа година бидејќи според најновите вести, принцот и Кејт годинава Божиќ ќе го поминат со Мидлтонови наместо со нејзиното височество

Веќе има извештаи кои тврдат дека мајката на Кејт, Керол Мидлтон, е возбудена што војводите од Кембриџ и нивните деца ќе им се придружат на претстојните свечености.

Принцот Вилијам и Кејт Мидлтон отсекогаш ја истакнувале важноста на семејството, и на нивното и на поширокото, и тврдат дека семејството е столб на секоја врска. Иако Кејт одамна стана дел од британското кралско семејство, тоа не менува колку сè уште се грижи за своето семејство. На некој начин, Кејт се осигура дека нејзиното семејство е секогаш покрај неа, во секој чекор што го прави како член на британското кралско семејство, а Вилијам апсолутно ја поддржува во тоа.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris