Принцот Вилијам на кралицата и даде доказ дека Чарлс ја убил принцезата Дијана

17 јули, 2020
Annotation 2020-07-17 152108

Веќе ништо нема да биде исто

Според тврдењата на магазинот Globe, 38-годишниот принц Вилијам и доставил на кралицата Елизабета II доказ дека неговиот татко, 71-годишниот принц Чарлс, е виновен за прераната смрт на принцезата Дијана. Каком што откри неименуван извор, наводно Чарлс стои зад трагичната смрт на принцезата која загина во автомобилска несреќа на 31ви август 1997ма година.

Princeza Diana

Иако споменатиот медиум не објасни точно на кој начин 71-годишникот е виновен за смртта на мајката на неговите синови, принцот Вилијам и принцот Хари, според зборовите на изворот, Токму тоа е причината поради која 94-годишната кралица нема да ја замени најстариот син, туку внукот Вилијам. Како што велат, откако кралицата ги видела доказите на Вилијам, одлучила дека Чарлс не заслужил да седне ан престолот, туку ќе го замени 38-годишниот војвода од Кембриџ.

Princ Charles

Меѓутоа, и покрај тврдењата на неименуваниот извор, порталот Gossip Cop наведува дека истите  не се темелат на факти туку дека се само производ на мечтата на поедини медиуми.

Потсетуваме, откако Лејди Ди трагично загина во сообраќајна несреќа во која животот го изгуби и нејзиното тогашно момче, многу нејзини обожабатели веруваа дека за несреќата е виновно кралското семејство на чело со кралицата и принцот Чарлс. Меѓутоа, таквите тврдења никогаш не се потврдени па останаа само претпоставувања.

Eskişehir escort - Sekabet kaç oldu -
Superbetin yeni adresi
-

Dinamobet link

-

kolaybet giriş yapamıyorum

- escort - Casinomaxi bağlan - Goldenbahis - Sultanbet - mobilbahis giris -
instagram takipçi hilesi